Р.В. Склярды тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 168 Жарлығы.
Роман Васильевич Скляр Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Скляра Р. В.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 168
Назначить Скляра Романа Васильевича Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев