С.М. Жұманғаринді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 169 Жарлығы.
Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда жəне интеграция министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Жумангарина С. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 169
Назначить Жумангарина Серика Макашевича Заместителем Премьер-Министра – Министром торговли и интеграции Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев