Ә.С. Қуантыровты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 172 Жарлығы.
Əлібек Сакенұлы Қуантыров Қазақстан Республика сының Ұлттық экономика министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Куантырова А. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 172
Назначить Куантырова Алибека Сакеновича Министром национальной экономики Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев