М.К. Қарабаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 176 Жарлығы.
Марат Кəрімжанұлы Қарабаев Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Карабаева М. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 176
Назначить Карабаева Марата Каримжановича Министром индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев