С. Нұрбекті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 183 Жарлығы.
Саясат Нұрбек Қазақстан Республикасының Ғылым жəне жоғары білім министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Нурбека С.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 183
Назначить Нурбека Саясата Министром науки и высшего образования Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев