Т.Б. Дүйсенова туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 247 Жарлығы.
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек жəне халықты əлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Дуйсеновой Т. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 8 июня 2023 года № 247
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну Заместителем Премьер-Министра – Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев