Ә.А. Ерғалиев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 323 Жарлығы.
Əсет Арманұлы Ерғалиев Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мəселелер жөніндегі көмекшісі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

Об Иргалиеве А. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 323
Назначить Иргалиева Асета Армановича помощником Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев