Е.Б. Маржықпаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 331 Жарлығы.
Ермек Боранбайұлы Маржықпаев Қазақстан Республикасының Туризм жəне спорт министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Маржикпаеве Е. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 331
Назначить Маржикпаева Ермека Боранбаевича Министром туризма и спорта Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев