Е.Н. Нысанбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 339 Жарлығы.
Ерлан Нұралыұлы Нысанбаев Қазақстан Республикасының Экология жəне табиғи ресурстар министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Нысанбаева Е. Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 сентября 2023 года № 339
Назначить Нысанбаева Ерлана Нуралиевича Министром экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев