М.М. Ахметжановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 340 Жарлығы.
Марат Мұратұлы Ахметжанов Ақмола облысының əкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Ахметжанова М. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 сентября 2023 года № 340
Назначить Ахметжанова Марата Муратовича акимом Акмолинской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев