Ж.Н. Шаймарданов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 16 қыркүйектегі № 352 Жарлығы.
Жандос Нұрланұлы Шаймарданов Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Шаймарданове Ж. Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2023 года № 352
Назначить Шаймарданова Жандоса Нурлановича Председателем Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев