О.А. Бектенов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 447 Жарлығы.
Олжас Абайұлы Бектенов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Бектенове О.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 447
Назначить Бектенова Олжаса Абаевича Премьер-Министром Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев