Р.В. Склярды тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 455 Жарлығы.
Роман Васильевич Скляр Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Скляра Р.В.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 455
Назначить Скляра Романа Васильевича Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев