Ш.С. Әрінов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 461 Жарлығы.
Шыңғыс Сайранұлы Әрінов Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

Об Аринове Ч.С.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 461
Назначить Аринова Чингиса Сайрановича Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев