Б.Б. Мусинді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 462 Жарлығы.
Бағдат Батырбекұлы Мусин Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Мусина Б.Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 462
Назначить Мусина Багдата Батырбековича Министром цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев