Н.С. Байбазаровты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 464 Жарлығы.
Нұрлан Серікұлы Байбазаров Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Байбазарова Н.С.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 464
Назначить Байбазарова Нурлана Сериковича Заместителем Премьер-Министра – Министром национальной экономики Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев