Е.Б. Маржықпаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 469 Жарлығы.
Ермек Боранбайұлы Маржықпаев Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Маржикпаева Е.Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 469
Назначить Маржикпаева Ермека Боранбаевича Министром туризма и спорта Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев