Қ.А. Бозымбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 510 Жарлығы.
Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Бозумбаеве К. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2024 года № 510
Назначить Бозумбаева Каната Алдабергеновича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев