Ә.А. Смайыловты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 512 Жарлығы.
Əлихан Асханұлы Смайылов Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасының Төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Смаилова А. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2024 года № 512
Назначить Смаилова Алихана Асхановича Председателем Высшей аудиторской палаты Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев