Жоғары әскери және арнаулы атақтар, сыныптық шендер беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 мамырдағы № 535 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1-сыныпты мемлекеттік әділет кеңесшісі сыныптық шені:
Асылов Берік Ноғайұлына;
генерал-лейтенант әскери атағы:
Әбубәкіров Қаныш Асанханұлына;
авиация генерал-лейтенанты әскери атағы:
Қосанов Дәурен Жұматайұлына;
2-сыныпты мемлекеттік әділет кеңесшісі сыныптық шені:
Тәшімбаев Тимур Ғазизбекұлына;
генерал-майор әскери атағы:
Дәуітов Қайрат Сапарбекұлына,
Есжанов Аян Әбдіғаниұлына,
Жүнісов Төлеужан Сабырұлына,
Ибатулин Бауыржан Шарифоллаұлына,
Қазкеев Бекайдар Маратұлына,
Поливанов Павел Константиновичке,
Ыбыраев Ержан Уақасұлына;
авиация генерал-майоры әскери атағы:
Нілдібаев Ержан Болатұлына;
ұлттық қауіпсіздік генерал-майоры арнаулы атағы:
Бекжанов Нұржан Наурызұлына,
Жұмабаев Марат Қабиденұлына,
Наймантаев Алмас Тілепбергенұлына;
сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің генерал-майоры арнаулы атағы:
Ахметжанов Саян Қылышұлына,
Жебегенов Мақсат Мырзаханұлына,
Сарқұлов Ұлан Серікұлына;
экономикалық тергеп-тексеру қызметінің генерал-майоры арнаулы атағы:
Асанбаев Еркебұлан Төлегенұлына,
Әлиев Данияр Дұппайұлына,
Исмагулов Нұржан Нығметұлына;
полиция генерал-майоры арнаулы атағы:
Қабдұлдинов Айдын Тоқтарұлына,
Оразбаев Нұрхат Кенжебайұлына,
Рысбаев Айдос Какашаұлына;
3-сыныпты мемлекеттік әділет кеңесшісі сыныптық шені:
Әбілов Берік Рақатұлына,
Қойгелдиев Ғалымжан Мәмбетұлына,
Өтегенов Ерлан Рахымжанұлына берілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О присвоении высших воинских и специальных званий, классных чинов
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2024 года № 535
ПОСТАНОВЛЯЮ:
присвоить:
классный чин государственный советник юстиции 1 класса:
Асылов Берік Ноғайұлы;
воинское звание генерал-лейтенант:
Абубакирову Канышу Асанхановичу;
воинское звание генерал-лейтенант авиации:
Косанову Даурену Жуматаевичу;
классный чин государственный советник юстиции 2 класса:
Ташимбаеву Тимуру Газизбековичу;
воинское звание генерал-майор:
Даутову Кайрату Сапарбековичу,
Джунусову Толеужану Сабыровичу,
Есжанову Аяну Абдуганиевичу,
Ибатулину Бауыржану Шарифуллаевичу,
Ибраеву Ержану Вакасовичу,
Казкееву Бекайдару Маратовичу,
Поливанову Павлу Константиновичу;
воинское звание генерал-майор авиации:
Нильдибаеву Ержану Болатовичу;
специальное звание генерал-майор национальной безопасности:
Бекжанову Нуржану Наурузовичу,
Жумабаеву Марату Кабиденовичу,
Наймантаеву Алмасу Тлепбергеновичу;
специальное звание генерал-майор антикоррупционной службы:
Ахметжанову Саяну Кылышевичу,
Жебегенову Максату Мырзахановичу,
Саркулову Улану Сериковичу;
специальное звание генерал-майор службы экономических расследований:
Алиеву Данияру Дуппаевичу,
Асанбаеву Еркебулану Толегеновичу,
Исмагулову Нуржану Ныгметовичу;
специальное звание генерал-майор полиции:
Кабдулдинову Айдыну Токтаровичу,
Рысбаеву Айдосу Какашаулы,
Уразбаеву Нурхату Кенжебаевичу;
классный чин государственный советник юстиции 3 класса:
Абилову Берику Ракатовичу,
Койгелдиеву Галымжану Мамбетовичу,
Утегенову Ерлану Рахимжановичу.
Президент Республики Казахстан К. Токаев