Ж.Х. Мәдиевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 мамырдағы № 538 Жарлығы.
Жаслан Хасенұлы Мəдиев Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Мадиева Ж. Х.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2024 года № 538
Назначить Мадиева Жаслана Хасеновича Министром цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев