П.К. Кесоглуді І дәрежелі "Барыс" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 19 шілдедегі № 604 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мəдениет пен эстрада өнерін дамытуға қосқан елеулі үлесі үшін Пантелей Константинович Кесоглу І дəрежелі "Барыс" орденімен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О награждении орденом "Барыс" I степени Кесоглу П. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 19 июля 2024 года № 604
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За большой вклад в развитие культуры и эстрадного искусства наградить орденом "Барыс" І степени Кесоглу Пантелея Константиновича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев