Ж.Қ. Элиманов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 16 қыркүйектегі № 654 Жарлығы.
Жанат Қалдыбекұлы Элиманов Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

Об Элиманове Ж. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2024 года № 654.
Об Элиманове Ж. К.
Назначить Элиманова Жаната Калдыбековича Председателем Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев