Н.А. Сақтағановты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 17 ақпандағы № 790 Жарлығы.
Нұрымбет Аманұлы Сақтағанов Шығыс Қазақстан облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Сактаганова Н. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2025 года № 790.
Назначить Сактаганова Нурымбета Амановича акимом Восточно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев