А.О. Қырықбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 24 ақпандағы № 797 Жарлығы.
Арман Оразбайұлы Қырықбаев Қазақстан Республикасы Президентінің ішкі саясат мәселелері және коммуникациялар жөніндегі көмекшісі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Кырыкбаеве А. О.
Указ Президента Республики Казахстан от 24 февраля 2025 года № 797.
Назначить Кырыкбаева Армана Оразбаевича помощником Президента Республики Казахстан по вопросам внутренней политики и коммуникациям, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев