Қ.Б. Шарлапаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 28 ақпандағы № 799 Жарлығы.
Қанат Бисимбайұлы Шарлапаев Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Шарлапаеве К.Б.
Указ Президента Республики Казахстан от28 февраля 2025 года № 799
Назначить Шарлапаева Каната Бисимбаевича помощником Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев