Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 3 наурыздағы № 804 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мемлекеттік және қоғамдық қызметтегі cіңірген еңбегі, елдің әлеуметтік-экономикалық және мәдени дамуына қосқан елеулі үлесі, сондай-ақ әскери және қызметтік борышын үлгілі атқарғаны үшін наградталсын:
"Құрмет" орденімен
Айтбаева Шолпан Сашкенқызы
еңбек ардагері, Астана қаласы
Горбунова Татьяна Витальевна
Әділет министрлігі "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК Алматы қаласындағы филиалының бас сарапшысы;
"Ерен еңбегі үшін" медалімен
Арынова Алтынай Хайдарқызы
Шығыс Қазақстан облысы бойынша Заң консультанттары палатасының төрағасы
Сапақова Альбина Есенқызы
жеке сот орындаушысы, Батыс Қазақстан облысы
Таңова Сәуле Қанатқызы
Солтүстік Қазақстан нотариаттық округінің жеке нотариусы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2025 года № 804
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За заслуги в государственной и общественной деятельности, значительный вклад в социально-экономическое и культурное развитие страны, а также за образцовое исполнение воинского и служебного долга наградить:
орденом "Құрмет"
Айтбаеву Шолпан
Сашкеновну
ветерана труда, город Астана
Горбунову Татьяну
Витальевну
главного эксперта филиала в городе Алматы РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции;
медалью "Ерен еңбегі үшін"
Аринову Алтынай
Хайдаровну
председателя Палаты юридических консультантов по Восточно-Казахстанской области
Сапакову Альбину
Есеновну
частного судебного исполнителя,
Западно-Казахстанская область
Танову Сауле
Канатовну
частного нотариуса Северо-Казахстанского нотариального округа.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев