Е.Қ. Ақкенженовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 19 наурыздағы № 820 Жарлығы.
Ерлан Құдайбергенұлы Ақкенженов Қазақстан Республикасының Энергетика министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Аккенженова Е.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2025 года № 820
Назначить Аккенженова Ерлана Кудайбергеновича Министром энергетики Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев