Экономикалық реформа жағдайында Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк басқару органдарының ұйымдастырылуы мен қызметiн жетiлдiру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1992 жылғы 7 ақпан N 600
Өтпелi кезеңде республиканың атқарушы-өкiмшi органдары жүйесi қызметiнiң тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында қаулы етемiн:
1-3-тармақтар.
Ескерту. 1-3-тармақтардың күшi жойылған - ҚР Президентiнiң    1996.09.05. N  3097  жарлығымен.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күшi жойылды - ҚР Президентiнiң    2006.01.09. N  1696  жарлығымен.
5. <*>
Ескерту. 5-тармақтың күшi жойылды - ҚР Президентiнiң    2006.01.09. N  1696  жарлығымен.
6. Мыналар:
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы және азық-түлiк министрлiгi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi болып;
Қазақстан Республикасының Әлеуметтiк қамсыздандыру министрлiгi Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi болып қайта аталсын.
7-10-тармақтар. <*>
Ескерту. 7-10-тармақтардың күшi жойылды - ҚР Президентiнiң   1996.09.05. N  3097  жарлығымен.
11. Қазақстан Республикасы заңдарын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлықтарын, қаулылары мен өкiмдерiн және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң актiлерiн орындау үшiн мемлекеттiк басқару органдарының басшылары жеке-дара жауап бередi деп белгiленсiн.
12. Осы Жарлық оған қол қойылған сәттен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О совеpшенствовании оpганизации и деятельности оpганов госудаpственного упpавления Республики Казахстан в условиях экономической pефоpмы
У К А З Пpезидента Республики Казахстан от 7 февpаля 1992 г. N 600
<*>
Сноска. Пункты 1-3, 7-10 утратили силу - Указом Президента РК от 5 сентября 1996 г. N 3097.
В целях повышения эффективности функционирования системы исполнительно-распорядительных органов республики в переходный период ПОСТАНОВЛЯЮ:
4-5.  (Утратили силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N  1696  (вводится в действие со дня подписания).
6. Переименовать:
Министерство сельского хозяйства и продовольствия Республики Казахстан в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
Министерство социального обеспечения Республики Казахстан в Министерство социальной защиты населения Республики Казахстан.
11. Установить персональную ответственность руководителей органов государственного управления за выполнение законов Республики Казахстан, указов, постановлений и распоряжений Президента Республики Казахстан и актов Кабинета Министров Республики Казахстан.
12. Настоящий Указ вступает в силу с момента его подписания.
Президент
Республики Казахстан