Мысыр Араб Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1993 жылғы 15 сәуiр N 1181
Қазақстан Республикасы Мысыр Араб Республикасы арасында
дипломатиялық қатынастар орнауына байланысты қаулы етемiн:
1. Каир қаласында Қазақстан Республикасының Мысыр Араб
Республикасындағы Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Мысыр
Араб Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат
кестесi мен шығыстарының сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об откpытии Посольства Республики Казахстан в Аpабской Республике Египет
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 15 апpеля 1993 г. N 1181
В связи с установлением дипломатических отношений между Республикой Казахстан и Арабской Республикой Египет ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в г. Каире Посольство Республики Казахстан в Арабской Республике Египет.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Арабской Республике Египет.
Президент Республики Казахстан