Венгр Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1993 жылғы 15 сәуiр N 1183
Қазақстан Республикасы мен Венгр Республикасы арасында
дипломатиялық қатынастар орнауына байланысты қаулы етемiн:
1. Будапешт қаласында Қазақстан Республикасының Венгр
Республикасындағы Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Венгр
Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат
кестесi мен шығыстарының сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об откpытии Посольства Республики Казахстан в Венгеpской Республике
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 15 апpеля 1993 г. N 1183
В связи с установлением дипломатических отношений между Республикой Казахстан и Венгерской Республикой ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в г. Будапеште Посольство Республики Казахстан в Венгерской Республике.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Венгерской Республике.
Президент Республики Казахстан