Азия Даму Банкiне Қазақстан Республикасының мүшелiгi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 4 қараша 1993 ж. N 1392. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
Азия Даму Банкiнiң қызметiне Қазақстан Республикасының қатысуы үшiн қажеттi шаралар қабылдау мақсатында қаулы етедi:
1. Азия Даму Банкiн құру туралы Келiсiмге сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiне Азия Даму Банкiне тиесiлi барлық қаражатқа, сондай-ақ осы Банкiнiң басқа да активтерiне депозитарий болуға өкiлдiк берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi аталған Келiсiмнiң шеңберiнде туындайтын мәселелер бойынша Азия Даму Банкiмен байланысты жүзеге асыратын ресми орган болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiнiң Қазақстан Республикасының Үкiметiмен келiсе отырып, Азия Даму Банкiн құру туралы Келiсiмде көзделген барлық операциялар мен мәмiлелердi орындауға, Қазақстан Республикасының атынан сыртқы қарыз үшiн
берiлетiн кепiлдiктердiң ең жоғары шеңберiнде төленуi немесе
берiлуi мүмкiн кез келген сомаларды, кредиттердi алуға, сондай-ақ
Азия Даму Банкiне Қазақстан Республикасының мүшелiк жарналарының
дүркiн-дүркiн төленуiн қамтамасыз етуге уәкiлдiгi болады деп
белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О членстве Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 4 ноябpя 1993 г. N 1392 Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В целях принятия мер, необходимых для участия Республики Казахстан в деятельности Азиатского Банка Развития, постановляю:
1. Уполномочить Национальный банк Республики Казахстан выступать в качестве депозитария всех принадлежащих Азиатскому Банку Развития средств, а также других активов этого Банка в соответствии с Соглашением об учреждении Азиатского Банка Развития.
2. Определить Национальный банк Республики Казахстан официальным органом, осуществляющим связь с Азиатским Банком Развития по вопросам, возникающим в рамках названного Соглашения.
3. Установить, что Национальный банк Республики Казахстан уполномочен выполнять по согласованию с Правительством Республики Казахстан все операции и сделки, предусмотренные Соглашением об учреждении Азиатского Банка Развития, получать от имени Республики Казахстан в рамках максимального лимита гарантий выдаваемых под внешние займы любые суммы, кредиты, которые могут быть выплачены или предоставлены ей, а также обеспечивать периодическую выплату Республикой Казахстан членских взносов в Азиатский Банк Развития.
Президент Республики Казахстан