Қазақстан Республикасының импортталатын тауарларға кеден тарифi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы. 1994 жылғы 11 қаңтар N 1498. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасының сыртқы экономикалық байланыстарын кеден-тарифтiк реттеудi жетiлдiру мақсатында Қаулы Етемiн:
1. <*>
2. <*>
3. <*>
4. <*>
Ескерту. 1-4-тармақтары күшiн жойған - ҚР Президентiнiң 1995.12.14. N  2686   жарлығымен.
5. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының уақытша импорттық кеден тарифi туралы" 1992 жылғы 28 қарашадағы N 1000 Жарлығының күшi Қазақстан Республикасының импортталатын тауарларға осы кеден тарифi күшiне енгiзiлген сәттен бастап жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1994 жылғы
11 қаңтардағы
N 1498 Жарлығымен бекiтiлген
Ескерту: Қосымша күшiн жойған - ҚР Президентiнiң 02.24.    1994 жылғы N  1579  жарлығымен.

О таможенном таpифе Республики Казахстан на импоpтиpуемые товаpы
Указ Пpезидента Республики Казахстан от 11 янваpя 1994 года N 1498. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В целях совершенствования таможенно-тарифного регулирования внешнеэкономических связей Республики Казахстан постановляю:
1. Пункты 1-4 утратили силу - Указом Президента РК от 14 декабря 1995 г. N 2686.
5. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 1992 г. N 1000 "О временном импортном таможенном тарифе Республики Казахстан" с момента ввода в действие настоящего таможенного тарифа Республики Казахстан на импортируемые товары.
Президент
Республики Казахстан