Литва Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 23 наурыздағы N 2143
Қазақстан Республикасының Литва Республикасымен дипломатиялық қарым-қатынас орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Литва Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қазақстан Республикасының Литва Республикасындағы Елшiлiгiнiң штат кестесiн және шығыс сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Литовской Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 23 марта 1995 г. N 2143
В связи с установлением дипломатических отношений Республики Казахстан с Литовской Республикой постановляю:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в Литовской Республике.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Литовской Республике.
Президент Республики Казахстан