Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Өзбекстан Республикасы арасындағы Бiртұтас экономикалық кеңiстiк құру туралы Шартты бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 15 маусым N 2332
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 2-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Өзбекстан Республикасы арасындағы 1994 жылғы 30 сәуiрде Шолпанатада қол қойылған Бiртұтас экономикалық кеңiстiк құру туралы шарт бекiтiлсiн.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О ратификации Договора о создании Единого экономического пространства между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой и Республикой Узбекистан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июня 1995 г. N 2332
В соответствии со статьей 2 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Договор о создании Единого экономического пространства между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой и Республикой Узбекистан, подписанный в Чолпан-Ате 30 апреля 1994 года, ратифицировать.
2. Настоящий указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан