Қазақстан Республикасының 1930 жылғы 7 маусымдағы Женева конвенцияларына қосылуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 21 тамыздағы N 2418
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының Z933600_ 2-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. 1930 жылғы 7 маусымдағы мынадай Женева конвенцияларына қосылуы жүзеге асырылсын:
аударымды және жай вексельдер туралы бiрыңғай Заңды белгiлейтiн Конвенцияға. Қосылу аталған Конвенцияның II қосымшасындағы 2,4,6-15,17,18,20-баптарында көзделген жәйттердi ескере отырылып жүргiзiлсiн;
аударымды және жай вексельдер туралы заңдардағы кейбiр
пiкiр алалығын шешудi мақсат ететiн Конвенцияға;
аударымды және жай вексельдерге қатысты гербтiк жыйлымы туралы
Конвенцияға.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О присоединении Республики Казахстан к Женевским конвенциям от 7 июня 1930 года
Указ Президента Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 2418.
В соответствии со статьей 2 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Присоединиться к Женевским конвенциям от 7 июня 1930 года:
к Конвенции, устанавливающей единообразный закон о переводных и простых векселях. Присоединение произвести с учетом оговорок, предусмотренных в статьях 2-4, 6-15, 17, 18, 20 приложения II к указанной Конвенции;
к Конвенции, имеющей целью разрешение некоторых разногласий в законах о переводных и простых векселях;
к Конвенции по гербовому сбору в отношении переводных и простых векселей.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан