"Қызыл-Орда облысының Ленинск қаласын республикалық бағыныстағы қалалар санатына жатқызу туралы" Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесi Президиумы Жарлығының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 тамыздағы N 2428 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына Z933600_ сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
"Қызыл-Орда облысының Ленинск қаласын республикалық бағыныстағы қалалар санатына жатқызу туралы" 1987 жылғы 22 шiлдедегi Қазақ ССР-i Жоғарғы Кеңесi Жарлығының күшi жойылған деп танылсын (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесi Президиумы мәжiлiсiнiң хаттамасы, 1987 ж., N 33).
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi өзiнiң шешiмдерiн осы Жарлыққа сәйкестендiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившим силу Указа Президиума Верховного Совета Казахской ССР "Об отнесении города Ленинска Кзыл-Ординской области к категории городов республиканского подчинения"
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 1995 г. N 2428 Имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
Признать утратившим силу Указ Президиума Верховного Совета Казахской ССР от 22 июля 1987 года "Об отнесении города Ленинска Кзыл-Ординской области к категории городов республиканского подчинения" (Протокол заседания Президиума Верховного Совета Казахской ССР, 1987 г., N 33).
Кабинету Министров Республики Казахстан привести свои решения в соответствие с настоящим Указом.
Президент Республики Казахстан