"Қазақстан Республикасындағы сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы мен "Сақтандыру нарығын қалыптастыру және дамыту жөнiндегi ұйымдық-құқықтық шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 3 қазандағы N 2476 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес және "Сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң заң күшi бар Жарлығының шығуына байланысты ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
"Қазақстан Республикасындағы сақтандыру туралы" 1992 жылғы 3 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 16, 390-құжат; 1993 ж., N 8, 178-құжат);
"Қазақстан Республикасындағы сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1992 жылғы 3 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi қаулысының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 16, 391-құжат);
"Сақтандыру нарығын қалыптастыру және дамыту жөнiндегi ұйымдық-құқықтық шаралар туралы" 1994 жылғы 16 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Президентiнiң N 1658 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., 177-құжат) 5-тармағының бiрiншi абзацынан басқасының күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу Закона Республики Казахстан "О страховании в Республике Казахстан" и Указа Президента Республики Казахстан "Об организационно-правовых мерах по формированию и развитию страхового рынка"
Указ Президента Республики Казахстан от 3 октября 1995 г. N 2476 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" и в связи с изданием Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О страховании" постановляю:
1. Признать утратившими силу:
Закон Республики Казахстан от 3 июля 1992 года "О страховании в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 16, ст. 390; 1993 г., N 8, ст. 178);
постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 3 июля 1992 года "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О страховании в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 16, ст. 391);
Указ Президента Республики Казахстан от 16 апреля 1994 года N 1658 "Об организационно-правовых мерах по формированию и развитию страхового рынка" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 18, ст. 177), кроме абзаца первого пункта 5.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан