К.А. Колпаковты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi етiп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 3 қазан N 2480
Константин Анатольевич Колпаков Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О назначении Колпакова К.А. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 октября 1995 г. N 2480
Назначить Колпакова Константина Анатольевича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан