"Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 Жарлығына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 21 желтоқсан N 2702
Мемлекеттiк шығыстарды ретке келтiру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 U931344_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 35, 405-құжат) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
3-тармақтың "б" тармақшасының үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"- кезектi жылға арналған республика бюджетiнде белгiленген мөлшерде және тәртiппен мемлекет мүлкiн жекешелендiруден алынатын қаражат ұзақ мерзiмдi кредит ресурстары ретiнде";
аталған Жарлықпен бекiтiлген Жаңа тұрғын үй саясатының мемлекеттiк бағдарламасы және оны жүзеге асыру тетiктерi "Мемлекеттiк тұрғын үй саясаты" II бөлiмiнiң 8-тарауының 8,2,1-тармағындағы "1995" саны "2000" санымен алмастырылсын.
II. Осы Жарлық 1996 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 г. N 1344 "О новой жилищной политике"
Указ Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 2702
В целях упорядочения государственных расходов постановляю:
I. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 г. N 1344 "О новой жилищной политике" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 35, ст. 405) следующие изменения:
абзац третий подпункта "в" пункта 3 изложить в следующей редакции:
"- в качестве долгосрочных кредитных ресурсов средства, получаемые от приватизации государственного имущества, в размере и порядке, определяемых в республиканском бюджете на очередной год";
в пункте 8.2.1. главы 8 раздела II "Государственная жилищная политика" Государственной программы новой жилищной политики и механизмов ее реализации, утвержденной названным Указом, число "1995" заменить на "2000".
II. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 1996 года.
Президент Республики Казахстан