"Жер қойнауы және минералдық шикiзатты ұқсату туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiне өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2713 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi 1992 жылғы 30 мамырда қабылдаған "Жер қойнауы және минералдық шикiзатты ұқсату туралы" Қазақстан Республикасы Кодексiнiң (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 9, 248-құжат) 10-бабының 1-тармағының екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Радиоактивтi шикiзатты барлау, өндiру және ұқсату жұмысын заңды тұлғалар қолданылып жүрген заңдарда белгiленген тәртiппен лицензиялар және контрактiлер негiзiнде жүзеге асырады".
2. Осы жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Кодекс Республики Казахстан "О недрах и переработке минерального сырья"
Указ Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 2713 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Абзац второй пункта 1 статьи 10 Кодекса Республики Казахстан "О недрах и переработке минерального сырья", принятого Верховным Советом Республики Казахстан 30 мая 1992 года (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 9, ст. 248), изложить в следующей редакции:
"Разведка, добыча и переработка радиоактивного сырья осуществляется юридическими лицами на основании лицензий и контрактов в порядке, установленном действующим законодательством".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан