Мемлекеттiк тергеу комитетi органдары мен iшкi iстерi органдары әскери қызметкерлерiнiң, қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының ақшалай жалақылары туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы. 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2844. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы  Конституциясының  44-бабына және "1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар  Жарлығының  12-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. 1996 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
әскери қызметкерлердiң лауазымды жалақылары N 1-7 қосымшаларға сәйкес; Мемлекеттiк тергеу комитетi органдары мен iшкi iстер органдары әскери қызметкерлерiнiң (шақыру бойынша әскери қызметiн өткерiп жүрген әскери қызметкерлерден басқа) әскери атақтарына орай, сондай-ақ қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының арнайы атақтарына орай жалақылары N 8 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметiне министрлiктер мен ведомстволардың Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген ұсыныстары бойынша осы Жарлықта белгiленген жалақыларға орай басқа да лауазымдар жөнiнде лауазымдық жалақылар белгiлеу құқығы берiлсiн.
3. Жаңа лауазымды жалақылар сызбасының енгiзiлуiне байланысты әскери қызметкерлердiң қолданылып жүрген лауазымдық жалақыларының күшi жойылсын.
4. Iшкi iстер органдары әскери қызметкерлерiнiң, қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының зейнетақысын индекстеу 1996 жылғы 1 қаңтардан бастап, "1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заң күшi бар Жарлығының 12-бабында белгiленген есептiк көрсеткiштiң қолданылуы негiзiнде жүргiзiледi деп айқындалсын.
5. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының территориясында әскери қызметкерлердi және әскери қызметтен босаған адамдарды әлеуметтiк қорғау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 16 наурыздағы N 674 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 7, 113-құжат);
"Iшкi iстер органдары әскери қызметкерлерiнiң, қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының ақшалай үлестерiн төлеудi реттеу және олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 12 сәуiрдегi N 1165 қаулысының 3, 4, 5 тармақтары.
6. Қазақстан Республикасының аумағында шалғайлығы үшiн әскери қызметкерлердiң лауазымдық жалақыларын өсiрудi қарастыратын бұрынғы КСР Одағы нормативтiк актiлерiнiң күшi тоқтатылады деп белгiленсiн.

Об окладах денежного содержания военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава органов Государственного следственного комитета и органов внутренних дел
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 2844. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В соответствии со статьей 44 Конституции Республики Казахстан и статьей 12 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 года "О республиканском бюджете на 1996 год" постановляю:
1. Утвердить с 1 января 1996 года:
должностные оклады военнослужащих согласно приложения N 1-7; оклады по воинским званиям военнослужащих (кроме военнослужащих, проходящих военную службу по призыву) и по специальным званиям лиц рядового и начальствующего состава органов Государственного следственного комитета и органов внутренних дел согласно приложению N 8.
2. Предоставить право Правительству Республики Казахстан по предложениям министерств и ведомств, согласованным с Министерством финансов Республики Казахстан, устанавливать должностные оклады по другим должностям применительно к окладам, установленным настоящим Указом.
3. В связи с введением новых схем должностных окладов отменить действующие должностные оклады военнослужащих.
4. Определить, что с 1 января 1996 года индексация пенсии военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел производится на основе применения расчетного показателя, установленного статьей 12 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 года "О республиканском бюджете на 1996 год".
5. Признать утратившими силу:
Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 1992 г. N 674 "О мерах по социальной защите военнослужащих и лиц, уволенных с военной службы, на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 7, ст. 113);
пункты 3, 4, 5 постановления Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1993 г. N 1165 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".
6. Установить, что действие нормативных актов бывшего Союза ССР, устанавливающих повышение должностных окладов военнослужащих за отдаленность, на территории Республики Казахстан прекращается.

7. Қазақстан Республикасының Үкiметi бұрын қабылданған шешiмдердi осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 2844 Жарлығына
N 1 Қосымша
Негiзгi бiрүлгi лауазымдар бойынша офицер
құрамындағы адамдардың
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
___________________________________________________________________
Лауазымды атауы                     |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
I. Әскерлер бойынша
Әскерлер түрiнiң қолбасшысы                      5800
Корпус командирi                                 5650
Дивизия командирi                                5250
Бригада командирi                                4850
Полк командирi                                   4500
Батальон, дивизия командирi                      3850
Рота, батарея командирi                          3500
Взвод командирi                                  2950
II. Шекара әскерлерi бойынша
1. Шекара отрядының бастығы                      5250
2. Шекара отряды бөлiмшесiнiң бастығы            3850
3. Шекара отрядының аға офицерi                  3800
4. Шекара отрядының офицерi                      3400
5. Шекара комендатурасының коменданты            4000
6. Шекара заставасының бастығы                   3500
7. Шекара заставасы бастығының орынбасары        3350
III. Республикалық ұлан бойынша
Республикалық ұлан қолбасшысы                    6900
Республикалық ұлан қолбасшысының бiрiншi
орынбасары                                       6750
Республикалық ұлан қолбасшысының орынбасары      6700
Бөлiм бастығы                                    6300
Бөлiмше бастығы                                  5450
Аға офицер                                       5200
Офицер                                           4600
Полк командирi                                   5400
Батальон командирi                               4600
Рота командирi                                   4200
Взвод командирi                                  3500
IV. Iшкi әскерлер бойынша
Iшкi әскерлер қолбасшысы                         5800
Iшкi әскерлер қолбасшысының бiрiншi
орынбасары                                       5650
Iшкi әскерлер қолбасшысының орынбасары           5600
Бөлiм бастығы                                    5250
Аға офицер                                       4350
Офицер                                           3850
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 29 сәуiрдегi
N 2844 Жарлығына
N 2 Қосымша
Мерзiмiнен тыс қызметтегi прапорщиктердiң, мичмандардың,
әскери қызметшiлердiң, сондай-ақ солдаттар, матростар,
сержанттар, старшиналар, прапорщиктер, мичмандар  атқаратын әскери лауазымдарда келiсiм-шарт бойынша қызмет өткерiп жүрген әскери қызметшiлердiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
_________________________________________________________________
Тарифтiк разряды            |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________

7. Правительству Республики Казахстан привести ранее принятые решения в соответствии с настоящим Указом.
Президент
Республики Казахстан
Приложение N 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Должностные оклады
лиц офицерского состава по основным типовым должностям
__________________________________________________________________
Наименование должностей                  іМесячные должностные
і  оклады (в тенге)
__________________________________________________________________
1                         і          2
__________________________________________________________________
I. По войскам
Командующий видами войск                           5800
Командир корпуса                                   5650
Командир дивизии                                   5250
Командир бригады                                   4850
Командир полка                                     4500
Командир батальона, дивизиона                      3850
Командир роты, батареи                             3500
Командир взвода                                    2950
II. По Пограничным войскам
Начальник пограничного отряда                      5250
Начальник отделения пограничного отряда            3850
Старший офицер пограничного отряда                 3800
Офицер пограничного отряда                         3400
Комендант пограничной комендатуры                  4000
Начальник пограничной заставы                      3500
Заместитель начальника пограничной заставы         3350
III. По Республиканской гвардии
Командующий Республиканской гвардией               6900
Первый заместитель Командующего Республиканской
гвардией                                           6750
Заместитель Командующего Республиканской
гвардией                                           6700
Начальник отдела                                   6300
Начальник отделения                                5450
Старший офицер                                     5200
Офицер                                             4600
Командир полка                                     5400
Командир батальона                                 4600
Командир роты                                      4200
Командир взвода                                    3500
IV. По Внутренним войскам
Командующий Внутренними войсками                   5800
Первый заместитель Командующего
Внутренними войсками                               5650
Заместитель Командующего Внутренними войсками      5600
Начальник отдела                                   5250
Старший офицер                                     4350
Офицер                                             3850
Приложение N 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Должностные оклады
прапорщиков, мичманов, военнослужащих сверхсрочной
службы, а также военнослужащих, проходящих службу
по контрактам на воинских должностях, замещаемых
солдатами, матросами, сержантами, старшинами,
прапорщиками, мичманами
__________________________________________________________________
Тарифный разряд                     Месячный должностной оклад
(в тенге)
__________________________________________________________________

I                                    1160-1290
II                                   1230-1440
III                                  1440-1550
IV                                   1550-1800
V                                    1800-1920
VI                                   1920-2200
VII                                  2200-2390
VIII                                 2390-2560
IХ                                   2560-2750
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 2844 Жарлығына
N 3 Қосымша
Республикалық ұланның мерзiмiнен тыс қызметтегi
прапорщиктердiң, әскери қызметшiлердiң, сондай-ақ
солдаттар, матростар, сержанттар, старшиналар,
прапорщиктер, атқаратын әскери лауазымдарда
келiсiм-шарт бойынша қызмет өткерiп жүрген
әскери қызметшiлердiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
_________________________________________________________________
Тарифтiк разряды            |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
I                                    1510-1680
II                                   1680-1870
III                                  1870-2010
IV                                   2010-2340
V                                    2340-2500
VI                                   2500-2860
VII                                  2860-3110
VIII                                 3110-3330
IХ                                   3330-3570
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 2844 Жарлығына
N 4 Қосымша
Әскери оқу орындары мен әскери бөлiмдер курсанттарының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
___________________________________________________________________
Курсанттардың санаты          | Айлық лауазымдық жалақысы
|        (теңгемен)
___________________________________________________________________
1. Оқуға қабылданар алдында мiндеттi
әскери мерзiмдi қызметте тұрмаған
адамдардың қатарындағы курсанттар:
жоғары әскери оқу орындарында:
бiрiншi және екiншi курстарда                 640
үшiншi  және одан кейiнгi курстарда           1180
орта әскери оқу орындарында:
бiрiншi және екiншi курстарда                 500
үшiншi және одан кейiнгi курстарда            970
2. Мiндеттi әскери мерзiмдi қызметке
тiкелей шақырудан кейiн оқуға
қабылданған адамдардың қатарындағы
курсанттар:
техниктер, прапорщиктер мектебiнде            420
әскери оқу бөлiмдерi мен бөлiмшелерiнде       280

I                                     1160 - 1290
II                                    1290 - 1440
III                                   1440 - 1550
IV                                    1550 - 1800
V                                     1800 - 1920
VI                                    1920 - 2200
VII                                   2200 - 2390
VIII                                  2390 - 2560
IX                                    2560 - 2750
__________________________________________________________________
Приложение N 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Должностные оклады
прапорщиков, военнослужащих сверхсрочной службы,
а также военнослужащих, проходящих службу по
контракту на воинских должностях, замещаемых
солдатами, матросами, сержантами, старшинами,
прапорщиками Республиканской гвардии
__________________________________________________________________
Тарифный разряд                  Месячной должностной
оклад (в тенге)
__________________________________________________________________
I                                         1510 - 1680
II                                        1680 - 1870
III                                       1870 - 2010
IV                                        2010 - 2340
V                                         2340 - 2500
VI                                        2500 - 2860
VII                                       2860 - 3110
VIII                                      3110 - 3330
IX                                        3330 - 3570
__________________________________________________________________
Приложение N 4
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Должностные оклады
курсантов военно-учебных заведений и воинских частей
__________________________________________________________________
Категории курсантов            і  Месячной должностной
і    оклад (в тенге)
__________________________________________________________________
1. Курсанты из числа лиц, не состоявших
на действительной срочной военной
службе перед зачислением на обучение:
в высшие военно-учебные заведения:
- на первый и второй курсы                     640
- на третий и последующие курсы               1180
в средние военно-учебные заведения:
- на первый и второй курсы                     500
- на третий и последующие курсы                970
2. Курсанты из числа лиц, зачисленных на
обучение непосредственно после призыва
на действительную срочную военную
службу:
- в школы техников, прапорщиков                420
- в учебные воинские части и подразделения     280

3. Мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлер        әскери бөлiмдердегi
қатарындағы курсанттар (2 тармақты            соңғы штаттық
көрсетiлген курсанттардан басқасы)            лауазымдар бойынша,
бiрақ 1 және 2
тармақтарда
көзделген
жалақылардан кем
емес
4. Офицерлiк атағы жоқ және казармалық
жағдайда ұсталмайтын жоғары әскери
оқу орындарының тыңдаушылары                    675
5. Суворовшылар, нахимовшылар, әскери-
музыка училищелерi мен әскери
бөлiмдердiң тәрбиеленушiлерi                    75
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 2844 Жарлығына
N 5 Қосымша
Мерзiмдi әскери қызметшiлердiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
___________________________________________________________________
Тарифтiк разряды              | Айлық лауазымдық жалақысы
|        (теңгемен)
___________________________________________________________________
I                                          280
II                                         370
III                                        430
IV                                         500
V                                          560
VI                                         640
Ескерту: Офицер құрамы лауазымына тағайындалған мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерге жалақы бiрiншi тарифтiк разряд бойынша прапорщиктерге, мичмандарға және мерзiмiнен тыс қызметтегi әскери қызметшiлерге көзделген лауазымдық жалақының ең төменгi
мөлшерi деңгейiнде төленедi.
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 2844 Жарлығына
N 6 Қосымша
Республика ұланының мерзiмдi әскери қызметшiлердiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
___________________________________________________________________
Тарифтiк разряды              | Айлық лауазымдық жалақысы
|       (теңгемен)
___________________________________________________________________
I                                        560
II                                       740
III                                      860
IV                                       1000
V                                        1120
VI                                       1280
Ескерту: Офицер құрамы лауазымына тағайындалған мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерге жалақы бiрiншi тарифтiк разряд
бойынша прапорщиктерге, мичмандарға және мерзiмiнен тыс қызметтегi әскери қызметшiлерге көзделген лауазымдық жалақының ең төменгi мөлшерi деңгейiнде төленедi.
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 2844 Жарлығына
N 7 Қосымша
Қазақстан Республикасы Президентi Күзет қызметi
офицерлерiнiң, прапорщиктерiнiң, жұмысшыларының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
___________________________________________________________________
Тарифтiк разряды                | Айлық лауазымдық жалақысы
|       (теңгемен)
___________________________________________________________________
Қызмет бастығы                                    6600
Қызмет бастығының бiрiншi орынбасары              6450
Қызмет бастығы орынбасары                         6400
Бөлiмнiң, жұмылдыру бөлiмшесiнiң
бастығы, комендант                                6100
Бөлiм бастығының, коменданттың орынбасары         6000
Жеке күзет, медициналық жабдықтау
бөлiмшесiнiң; техникалық жабдықтау
бөлiмiнiң бастығы; гараж бастығы                  5980
Бөлiмше бастығының орынбасары                     5800
Арнайы және әскери дайындық
тобының бастығы                                   5700
Хатшылықтың, техникалық жабдықтау
тобының бастығы                                   5650
Жеке немесе көшпелi күзеттiң, шұғыл
түрде жабдықтау, кадр, қаржы,
шаруашылық бөлiмдерiнiң аға офицерi,
көлiктi пайдалану, жеке қауiпсiздiктi
қамтамасыз ету тобының аға офицерi;
аға заң кеңесшiсi;
негiзгi машинаның аға жүргiзушiсi                  5650
Арнайы және әскери дайындық жөнiндегi,
сапарларды қамтамасыз ету бөлiмiнiң,
техникалық жабдықтау бөлiмiнiң
аға офицерi; комендатура ауысымының
бастығы, дәрiгер-маман; шаруашылық
бөлiмiнiң аға инженерi; аға оперативтi
өкiл; оперативтi кезекшi; қаржы
бөлiмiнiң офицерi                                 5300
Жеке күзет, көшпелi күзеттiң, басқа
да басшылардың күзет офицерi                      5250
Басқа басшылар машинасының, отбасы
машинасының жүргiзушiсi                           5200
Комендатура, сапарларды қамтамасыз
ету күзетiнiң офицерi, техникалық
жабдықтау кадр бөлiмi, хатшылықтың,
оперативтi өкiлеттiк офицерi; iлесiп
жүру машинасының жүргiзушiсi                      4900
Аға механик                                       4100
Механик; оперативтi жүргiзушi;
I дәрежелi күзет қызметкерi                       3950
II дәрежелi күзет қызметкерi                      3750
III дәрежелi күзет қызметкерi                     3550
Ағаш шеберi, электрик, сантехник                  2250
Аула сыпырушы                                     1200
Қызмет бөлмелерiн жинаушы                         1100
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 2844 Жарлығына
N 8 Қосымша
Әскери қызметшiлердiң (шақырылуы бойынша қызметiн
өткерiп жүрген әскери қызметшiлерден басқаларының) әскери атақтары және iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдардың арнаулы атақтары бойынша, сондай-ақ келiсiм-шарт бойынша қызмет өткерiп жүрген әскери қызметшiлердiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
__________________________________________________________________
Әскери атақтар                  | Айлық лауазымдық жалақысы
|       (теңгемен)
|_____________________________
|Әскери атағы |Арнайы атақтары
| бойынша     |  бойынша
___________________________________________________________________
Қатардағы жауынгер, матрос               700           600
Ефрейтор, аға матрос                     720           620
Кiшi сержант, II-баптың старшинасы       740           640
Сержант, 1-баптың старшинасы             780           680
Аға сержант, бас старшина                800           700
Старшина, бас корабль старшинасы         820           720
Прапорщик, мичман                        920           820
Аға прапорщик, аға мичман                980           880
Кiшi лейтенант                           1060          980
Лейтенант                                1160          1080
Аға лейтенант                            1300          1200
Капитан, капитан-лейтенант               1400          1300
Майор, III-рангалы капитан               1520          1420
Подполковник, II-рангалы капитан         1600          1570
Полковник, 1-рангалы капитан             1720          1620
Генерал-майор, контр-адмирал             1880          1780
Генерал-лейтенант, вице-адмирал          2060          1960
Генерал-полковник, адмирал               2200          2100
Армия генералы, флот адмиралы            2380          2280
Ескерту: Республикалық ұланда келiсiм-шарт бойынша қызмет өткерiп жүрген офицер құрамы адамдарының, прапорщиктердiң,
солдаттардың, сержанттардың және старшиналардың әскери лауазымына қарай жалақысы әскери лауазымға қарай бекiтiлген 10 процентке жоғары белгiленедi.

3. Курсанты из числа военнослужащих        по последним штатным
срочной службы (кроме курсантов,           должностям в воинских
указанных в пункте 2)                      частях, но не менее окла-
дов, предусмотренных
пунктами 1 и 2 настоящего
приложения
4. Слушатели высших военно-учебных
заведений, не имеющих офицерских
званий и не содержащиеся на
казарменном положении                         2470
5. Суворовцы, нахимовцы, воспитанники
военно-музыкальных училищ и воинских
частей                                         280
Приложение N 5
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Должностные оклады
военнослужащих срочной службы
__________________________________________________________________
Тарифный разряд                 і Месячные должностные
і    оклады (в тенге)
__________________________________________________________________
I                                         280
II                                        370
III                                       430
IV                                        500
V                                         560
VI                                        640
__________________________________________________________________
Примечание: Военнослужащим срочной службы, назначаемым на
должности офицерского состава, выплачиваются
оклад на уровне минимального размера должностного
оклада, предусмотренного по первому тарифному
разряду для прапорщиков, мичманов и военнослужащих
сверхсрочной службы.
Приложение N 6
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Должностные оклады
военнослужащих срочной службы
Республиканской гвардии
__________________________________________________________________
Тарифный разряд               і  Месячные должностные
і    оклады (в тенге)
__________________________________________________________________
I                                           560
II                                          740
III                                         860
IV                                         1000
V                                          1120
VI                                         1280
__________________________________________________________________
Примечание: Военнослужащим срочной службы, назначенным на
должности офицерского состава, выплачиваются
оклады на уровне минимального размера должностного
оклада, предусмотренного по первому тарифному
разряду для прапорщиков, мичманов и военнослужащих
сверхсрочной службы.
Приложение N 7
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Должностные оклады
офицеров, прапорщиков, рабочих Службы охраны
Президента Республики Казахстан
__________________________________________________________________
Наименование должностей                  Месячный должностной
оклад (в тенге)
__________________________________________________________________
Начальник Службы                                 6600
Первый заместитель начальника Службы             6450
Заместитель начальника Службы                    6400
Начальник: отдела мобилизационного
отделения; комендант                             6100
Заместитель: начальника отдела, коменданта       6000
Начальник отделения: личной охраны,
медицинского обеспечения; отдела технического
обеспечения; начальник гаража                    5980
Заместитель начальника отделения                 5800
Начальник группы боевой и специальной
подготовки                                       5700
Начальник: секретариата, группы технического
обеспечения                                      5650
Старший офицер: личной и выездной охраны,
отделов оперативного обеспечения,
кадров, финансового, хозяйственного; старший
офицер: по эксплуатации транспорта, группы
обеспечения собственной безопасности,
старший юрисконсульт; старший водитель
основной машины                                  5650
Старший офицер: по боевой и специальной
подготовке, отдела обеспечения визитов,
отделов технического обеспечения; начальник
смены комендатуры; врач-специалист;
старший инженер хозяйственного отдела;
старший оперуполномоченный; оперативный
дежурный; офицер финансового отдела              5300
Офицер: личной охраны, выездной охраны,
охраны других руководителей                      5250
Водитель: машины других руководителей;
машины семьи                                     5200
Офицер охраны: комендатуры, отдела
обеспечения визитов, офицер: отдела
технического обеспечения, отдела кадров,
секретариата, оперуполномоченный;
водитель машины сопровождения                    4900
Старший механик                                  4100
Механик; оперативный водитель;
сотрудник охраны 1 категории                     3950
Сотрудник охраны 2 категории                     3750
Сотрудник охраны 3 категории                     3550
Столяр, электрик, сантехник                      2250
Уборщик территории                               1200
Уборщик служебных помещений                      1100
Приложение N 8
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Оклады
по воинским званиям военнослужащих (кроме военнослужащих,
проходящих службу по призыву), а также военнослужащих,
проходящих службу по контракту, и специальным званиям лиц
рядового и начальствующего состава органов Государственного
следственного комитета и органов внутренних дел
__________________________________________________________________
Воинское звание               іМесячный оклад (в тенге)
і------------------------
іпо воинскиміпо специальн.
ізваниям    ізваниям
__________________________________________________________________
Рядовой, матрос                              700        600
Ефрейтор, старший матрос                     720        620
Младший сержант, старшина II статьи          740        640
Сержант, старшина I статьи                   780        680
Старший сержант, главный старшина            800        700
Старшина, главный корабельный старшина       820        720
Прапорщик, мичман                            920        820
Старший прапорщик, старший мичман            980        880
Младший лейтенант                           1060        960
Лейтенант                                   1160       1080
Старший лейтенант                           1300       1200
Капитан, капитан-лейтенант                  1400       1300
Майор, капитан III ранга                    1520       1420
Подполковник, капитан II ранга              1600       1500
Полковник, капитан I ранга                  1720       1620
Генерал-майор, контр-адмирал                1880       1780
Генерал-лейтенант, вице-адмирал             2060       1960
Генерал-полковник, адмирал                  2200       2100
Генерал армии, адмирал флота                2380       2280
__________________________________________________________________
Примечание: оклады по воинскому званию для лиц офицерского
состава, прапорщиков, солдат, сержантов и старшин,
проходящих военную службу по контракту в
Республиканской гвардии, устанавливаются на 10
процентов выше установленных окладов по воинским
званиям.
Приложение N 8
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 29 января 1996 г. N 2844
Оклады
по воинским званиям военнослужащих (кроме военнослужащих,
проходящих службу по призыву) и специальным званиям лиц
рядового и начальствующего состава органов внутренних дел,
а также военнослужащих, проходящих службу по контракту
___________________________________________________________________
Воинские звания             іМесячный оклад (в тенге)
і_________________________
іпо воинскиміпо специальн.
ізваниям    ізваниям
___________________________________________________________________
Рядовой, матрос                               700        600
Ефрейтор, старший матрос                      720        620
Младший сержант, старшина II статьи           740        640
Сержант, старшина I статьи                    780        680
Старший сержант, главный старшина             800        700
Старшина, главный корабельный старшина        820        720
Прапорщик, мичман                             920        820
Старший прапорщик, старший мичман             980        880
Младший лейтенант                            1060        960
Лейтенант                                    1160       1080
Старший лейтенант                            1300       1200
Капитан, капитан-лейтенант                   1400       1300
Майор, капитан III ранга                     1520       1420
Подполковник, капитан II ранга               1600       1500
Полковник, капитан I ранга                   1720       1620
Генерал-майор, контр-адмирал                 1880       1780
Генерал-лейтенант, вице-адмирал              2060       1960
Генерал-полковник, адмирал                   2200       2100
Генерал армии, адмирал флота                 2380       2280
___________________________________________________________________
Примечание: оклады по воинскому званию для лиц офицерского
состава, прапорщиков, солдат, сержантов и старшин,
проходящих военную службу по контракту в
Республиканской гвардии, устанавливаются на 10
процентов выше установленных окладов по воинским
званиям.