Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сот Кеңесiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 11 наурыз N 2894. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2001.10.15. N 702 Жарлығымен. ~U010702
Қазақстан Республикасының Конституциясы
K951000_
44-бабының 20)
тармақшасына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сот Кеңесi мына құрамда
құрылсын:
Бабушкин Михаил Федорович      - Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының судьясы
Байбатыров Серiк Қатенұлы      - Алматы қалалық сотының
төрағасы
Бухрацкая Валентина            - Қостанай облысы Семиозер
Васильевна                       аудандық сотының төрағасы
Жұмабаев Ермек Жианшаұлы       - Қазақстан Республикасының
Парламентi сенатының депутаты
Қасымов Ақылтай                - Ақмола облыстық сотының
Ахметжанұлы                      төрағасы
Ким Юрий Алексеевич            - Қазақстан Республикасы
Конституциялық сотының төрағасы
<*>
<*>
Нәрiкбаев Мақсұт               - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Султанович                       Сотының төрағасы
<*>
<*>
<*>
<*>
<*>
Нұрпейiсов Ақжолтай            - Талдықорған облысы Талдықорған
Сейтбатқаұлы                     аудандық сотының төрағасы
<*>
Сапарғалиев Ғайрат             - Қазақстан Республикасының Ғылым
министрлiгi - Ғылым академиясы
Мемлекет және құқық институтының
директоры
<*>
Тәшенова Алмас Дулатқызы       - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сотының судьясы
Ескендiров Қайролла            - Қазақстан Республикасы
Ғазизұлы                         Парламентi Сенатының депутаты
<*>
Мұхамеджанов Бауыржан          - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Әлiмұлы                          министрi
<*>
Хитрин Юрий                    - Қазақстан Республикасының Бас
Александрович                    прокуроры
<*>
Қайрат Әбдіразақұлы Мәми       - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әкімшілігі Басшысының орынбасары -
Қазақстан Республикасының Президенті
Әкімшілігінің Мемлекеттік-құқық
бөлімінің меңгерушісі
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚР Президентiнiң
1996.11.22. N 3235 жарлығымен.
U963235_
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚР Президентiнiң
1998.03.26. N 3891 жарлығымен.
U983891_
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚР Президентiнiң
1999.09.24. N 216 жарлығымен.
U990216_
2. Жарлық қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об образовании Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 г. N 2894. Утратил силу - Указом Президента РК от 15 октября 2001 г. N 702 ~U010702
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 Конституции
Республики Казахстан постановляю:
1. Образовать Высший Судебный Совет Республики Казахстан в
следующем составе:
Бабушкин Михаил           - судья Верховного Суда Республики
Федорович                   Казахстан
Байбатыров Серик          - председатель Алматинского
Катенович                   городского суда
Бурхацкая Валентина       - председатель Аулиекольского районного
Васильевна                  суда Кустанайской области
Жумабаев Ермек            - депутат Сената Парламента
Жианшинович                 Республики Казахстан
Касимов Акылтай           - председатель Акмолинского
Ахмеджанович                областного суда
Ким Юрий                  - Председатель Конституционного
Алексеевич                  Совета Республики Казахстан
Мухамеджанов Бауржан       - Министр юстиции Республики
Алимович                     Казахстан
Нарикбаев Максут          - Председатель Верховного Суда
Султанович                  Республики Казахстан
Ескендиров Кайрулла       - депутат Сената Парламента
Газизович                   Республики Казахстан
Хитрин Юрий                - Генеральный прокурор Республики
Александрович                Казахстан
Нурпеисов Акжолтай        - председатель Талдыкорганского
Сейбаткалович               районного суда Алматинской
области
Ташенова Алмаз            - судья Верховного Суда Республики
Дулатовна                   Казахстан
Сапаргалиев Гайрат        - директор Института государства и
права Министерства науки - Академии
наук Республики Казахстан
<*>
Мами Кайрат Абдразакович  - заместитель Руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан -
заведующий Государственно-правовым
отделом Администрации Президента
Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными Указами Президента
Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 3235; от 26 марта 1998 г.
N 3891
U983891_
; от 24 сентября 1999 г. N 216
U990216_
.
2. Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан