Ұлы Отан соғысының мүгедектерi мен қатысушыларының Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiндегi салымдарына өтем жасау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 9 сәуiрдегі N 2941 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының халықтық Банкi мекемелерiндегi халықтың салымдары бойынша шығындарына өтем жасау мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметiне 1996 жылы Ұлы Отан соғысының мүгедектерi мен қатысушыларының Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiндегi салымдарына өтем жасау тапсырылсын.
2. 1996 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша салымдардың барлық түрлерi жөнiнен 1992 жылдың 1 қаңтарындағы жағдай бойынша қалдықтарға 1996 жылдың 15 сәуiрiндегi iстегi шоттар бойынша өтем жасалуға тиiс. Өтемақы сомасын есептеу салымдардың қалдығын 1992 жылдың 3 қаңтарындағы биржалық бағамы бойынша доллар эквивалентiне қайта есептеу жолымен жүргiзiлсiн.
3. Өтемақы сомалары Қазақстан Республикасының ұлттық валютасымен Қазақстан Акционерлiк халықтық Жинақ Банкiндегi iстегi жеке шоттарға төлем жасау сәтiндегi АҚШ долларының ресми бағамы бойынша есептелсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi өтемақы сомасын анықтағаннан кейiн қаражаттың қажеттi сомасын Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiне аударсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О компенсации вкладов инвалидов и участников Великой Отечественной войны в Акционерном Народном Сберегательном Банке Казахстана
Указ Президента Республики Казахстан от 9 апреля 1996 г. N 2941. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
С целью компенсации потерь населения по вкладам в учреждениях Народного Банка Республики Казахстан постановляю:
1. Поручить Правительству Республики Казахстан произвести в 1996 году компенсацию вкладов инвалидов и участников Великой Отечественной войны в Акционерном Народном Сберегательном Банке Казахстана.
2. Компенсации подлежат остатки по состоянию на 1 января 1992 года по всем видам вкладов по состоянию на 1 января 1996 года по действующим счетам на 15 апреля 1996 года. Расчет суммы компенсации произвести путем пересчета остатка вкладов в долларовый эквивалент по биржевому курсу на 3 января 1992 года.
3. Суммы компенсации зачислять в национальной валюте Республики Казахстан на действующие лицевые счета в Акционерном Народном Сберегательном Банке Казахстана по официальному курсу доллара США на момент выплаты.
4. Министерству финансов Республики Казахстан после определения суммы компенсации перечислить необходимую сумму средств в Акционерный Народный Сберегательный Банк Казахстана.
Президент Республики Казахстан