Ақмола облысының Атбасар қаласын аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 3 мамыр N 2973
Ақмола облысының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдарының
өтiнiшiн ескере келiп және "Қазақстан Республикасының
әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы
Қазақстан Республикасы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес Қаулы Етемiн:
Ақмола облысының Атбасар қаласы аудандық маңызы бар қалалар
санатына жатқызылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отнесении города Атбасар Акмолинской области к категории городов районного значения
Указ Президента Республики Казахстан от 3 мая 1996 г. N 2973
Учитывая ходатайства местных представительных и исполнительных
органов Акмолинской области и в соответствии со статьей 9 Закона
Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. "Об
административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"
постановляю:
Отнести город Атбасар Акмолинской области к категории городов
районного значения.
Президент
Республики Казахстан