Қазақстан Республикасы Алматы қалалық сотының және облыстық соттарының кейбiр судьяларын қызметтерiнен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 24 мамыр N 3006
"Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20
желтоқсандағы N 2694
U952694_
Конституциялық заң күшi бар Жарлығының
47-бабының 1-тармағының 1), 2)-тармақшаларына және 2-тармағының
2)-тармақшасына, 71-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Мына судьялар қызметтерiнен босатылсын:
Алматы қалалық соты   - Ақдәулетова Сәуле Бозжiгiтқызы,
орнынан түсуiне байланысты
өз тiлегi бойынша;
- Ыдрысова Рауза Сағынбайқызы,
орнынан түсуiне байланысты
өз тiлегi бойынша;
- Ақынова Науат,
орнынан түсуiне байланысты
өз тiлегi бойынша;
- Тұңғышбаева Зинаида Ахметжанқызы,
орнынан түсуiне байланысты
өз тiлегi бойынша;
Батыс Қазақстан       - Демиденко Эмилия Васильевна,
облыстық соты           орнынан түсуiне байланысты
өз тiлегi бойынша (зейнет жасына
жетуiне орай);
Көкшетау облыстық     - Прищепа Петр Семенович,
соты                    орнынан түсуiне байланысты
өз тiлегi бойынша;
Маңғыстау облыстық    - Хаймович Александра Тихоновна,
соты                    орнынан түсуiне байланысты
өз тiлегi бойынша (зейнет жасына
жетуiне орай);
Солтүстiк Қазақстан   - Рудакова Валентина Кузьминична,
облыстық соты           басқа жұмысқа ауысуына байланысты
өз тiлегi бойынша;
- Топильский Николай Георгиевич,
өз тiлегi бойынша;
Семей облыстық соты   - Копылова Светлана Георгиевна,
орнынан түсуiне байланысты
өз тiлегi бойынша (зейнет жасына
жетуiне орай).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об освобождении от должностей некоторых судей Алматинского городского суда и областных судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 мая 1996 г. N 3006
В соответствии с подпунктами 1), 2) пункта 1 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 47, статьей 71 Указа Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года N 2694, имеющего силу Конституционного закона, "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" постановляю:
1. Освободить от должностей следующих судей:
Алматинского городского - Акдавлетову Сауле Бозжигитовну по
суда собственному желанию в связи с
уходом в отставку;
- Идрисову Раузу Сагинбаевну по
собственному желанию в связи с уходом в отставку;
- Акинову Науат по собственному
желанию в связи с уходом в отставку;
- Тунгушпаеву Зинаиду Ахмеджановну
по собственному желанию в связи с уходом в отставку;
Западно-Казахстанского      - Демиденко Эмилию Васильевну по
областного суда            собственному желанию в связи с
уходом в отставку (достижение
пенсионного возраста);
Кокшетауского областного    - Прищепу Петра Семеновича по
суда                 собственному желанию в связи с
уходом в отставку;
Мангистауского областного   - Хаймович Александру Тихоновну по
суда                 собственному желанию в связи с
уходом в отставку (достижение
пенсионного возраста);
Северо-Казахстанского       - Рудакову Валентину Кузьминичну по
областного суда              собственному желанию в связи с
переходом на другую работу;
- Топильского Николая Георгиевича
по собственному желанию;
Семипалатинского областного - Копылову Светлану Георгиевну по
суда                 собственному желанию в связи с
уходом в отставку (достижение
пенсионного возраста).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан