Қазақстан Республикасының аудандық (қалалық), облыстық және оларға теңестiрiлген соттарындағы судьялардың жалпы саны туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3038. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2002.03.21. N 825 жарлығымен. ~U020825
"Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Конституциялық Заң күшi бар 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2694 U952694_ Жарлығының 11-бабының 2-тармағына және 15-бабының 2-тармағына сәйкес қаулы етемiн:
1. Судьялардың жалпы саны:
Қазақстан Республикасының облыстық және соларға теңестiрiлген
соттарында 569 адам;
<*>
Қазақстан Республикасының аудандық (қалалық) соттарында 1254
адам болып белгiленсiн.
<*>
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi республикалық бюджеттiң
қаражаты шегiнде осы Жарлықтың 1-тармағында белгiленген судьялар
санын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгертiлдi - ҚР Президентiнiң 1998.07.11.
N 4010 жарлығымен.
U984010_
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об общей численности судей районных (городских), областных и приравненных к ним судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 г. N 3038. Утратил силу - Указом Президента РК от 21 марта 2002 г. N 825 (вступает в силу с 1 января 2002 г. ~U020825
В соответствии с пунктом 2 статьи 11 и пунктом 2 статьи 15 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, от 20 декабря 1995 г. N 2694 U952694_ "0 судах и статусе судей в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Установить общую численность судей в количестве:
569 единиц в областных и приравненных к ним судах Республики Казахстан;
1254 единицы в районных (городских) судах Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 11 июля 1998 г. N 4010. U984010_
2. Правительству Республики Казахстан в пределах средств республиканского бюджета обеспечить финансирование численности судей, установленной пунктом 1 настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан