Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 1995 жылғы жылдық есебiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 18 маусымның N 3040
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 1995 жылғы жылдық есебiн қарай келiп, "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығының Z952155_ 3-бабына және "Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Конституциялық заң күшi бар Жарлығының Z952733_ 15-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. "Артур Андрсен" аудиторлық фирмасының қорытындысы ескерiле отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 222903.5 млн теңге сомасындағы баланс валютасымен және 7 981.8 млн теңге сомасындағы пайдасымен 1995 жылғы қызметiнiң нәтижесi туралы жылдық есебi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi 1995 жылғы жылдық есебiн жарияласын.
3. Қазақстан Ұлттық Банкi Басқармасының ұсынысымен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 1996 жылғы қызметiнiң нәтижесi бойынша күтiлiп отырған пайдадан:
- жарғылық қорға - 0;
- резервтiк қорға - 0;
- өндiрiстiк-әлеуметтiк даму қорына - 2537 млн. теңге жiберiлсiн.
Ұлттық Банктiң 1996 жылғы нақты алынған пайдасының қалған бөлiгi республикалық бюджеттiң кiрiсiне жiберiлсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об утверждении годового отчета Национального Банка Республики Казахстан за 1995 год
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 г. N 3040
В соответствии со статьей 3 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, Z952155_ "О Национальном Банке Республики Казахстан" и статьей 15 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, Z952733_ "О Президенте Республики Казахстан", рассмотрев годовой отчет Национального Банка Республики Казахстан за 1995 год, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить годовой отчет Национального Банка Республики Казахстан о результатах деятельности за 1995 год с учетом заключения аудиторской фирмы "Артур Андерсен" с валютой баланса в сумме 222903.5 млн.тенге и прибылью в сумме 7981.8 млн.тенге.
2. Национальному Банку Республики Казахстан опубликовать годовой отчет за 1995 год.
3. По предложению Правления Национального Банка Республики Казахстан ожидаемую по итогам деятельности Национального Банка Республики Казахстан в 1996 году прибыль направить:
- в уставный фонд - О;
- в резервный фонд - О;
- в фонд производственно-социального развития - 2537 млн. тенге.
Оставшуюся часть фактически полученной за 1996 год прибыли Национального Банка Республики Казахстан направить в доходы республиканского бюджета.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан