Әскери қызметшiлердiң, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi органдары мен iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының ақшалай жалақылары туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 7 желтоқсан N 3260. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1997.04.01. N 3436 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының K951000_ 44-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. 1996 жылдың 1 қазанынан бастап:
әскери қызметшiлердiң лауазымдық жалақылары 1-7-қосымшаларға сәйкес;
әскери қызметшiлердiң (шақыру бойынша әскери қызметiн өткерiп жүрген қызметшiлерден басқасы), сондай-ақ контракт бойынша әскери қызметiн өткерiп жүрген әскери қызметшiлердiң әскери атақтары бойынша жалақылары және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi органдары мен iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының арнаулы атақтары бойынша қосымша ақылары 8-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Әскери қызметшiлердiң, Мемлекеттiк тергеу комитетi
органдары мен iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы
адамдарының ақшалай жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2844 Жарлығының
1-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3260 Жарлығына
1 қосымша
Негiзгi үлгi лауазымдар бойынша офицерлiк
құрам адамдарының
Лауазымдық жалақысы
___________________________________________________________________
Лауазым атауы                                 |Айлық лауазымдық
|жалақы (теңгемен)
___________________________________________________________________
I. Әскерлер бойынша
Әскер түрлерiнiң Қолбасшысы                         6800
Әскер түрлерi Қолбасшысының бiрiншi
орынбасары                                          6700
Әскер түрлерi Қолбасшысының орынбасары              6650
Бөлiм бастығы                                       6140
Аға офицер                                          5090
Офицер                                              4500
Корпус командирi                                    6610
Дивизия командирi                                   6140
Бригада командирi                                   5670
Полк командирi                                      5270
Батальон, дивизион командирi                        4500
Рота, батарея командирi                             4100
Взвод командирi                                     3450
II. Шекара әскерлерi бойынша
Шекара отрядының бастығы                            6140
Шекара отряды бөлiмшесiнiң бастығы                  4500
Шекара отрядының аға офицерi                        4450
Шекара отрядының офицерi                            3980
Шекара комендатурасының коменданты                  4680
Шекара заставасының бастығы                         4100
Шекара заставасы бастығының орынбасары              3920
III. Республикалық ұлан бойынша
Республикалық ұланның Қолбасшысы                    8070
Республикалық ұлан Қолбасшысының бiрiншi
орынбасары                                          7900
Республикалық ұлан Қолбасшысының орынбасары         7840
Бөлiм бастығы                                       7370
Бөлiмше бастығы                                     6380
Аға офицер                                          6080
Офицер                                              5380
Полк командирi                                      6320
Батальон командирi                                  5380
Рота командирi                                      4910
Взвод командирi                                     4100
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3260 Жарлығына
2 қосымша
Мерзiмiнен тыс әскери қызметтегi прапорщиктердiң,
мичмандардың, әскери қызметшiлердiң, сондай-ақ солдаттар,
матростар, сержанттар, старшиналар, мичмандар атқаратын
әскери лауазымдарда контракт бойынша әскери қызмет өткерiп
жүрген әскери қызметшiлердiң
Лауазымдық жалақысы
___________________________________________________________________
Тарифтiк разряды                |  Айлық лауазымдық жалақы
|        (теңгемен)
___________________________________________________________________

Об окладах денежного содержания военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава органов Государственного следственного комитета и органов внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 г. N 3260. Утратил силу - Указом Президента РК от 1 апреля 1997 г. N 3436 ~U973436.
В соответствии со статьей 44 Конституции Республики Казахстан Постановляю:
1.Утвердить с 1 октября 1996 года:
должностные оклады военнослужащих, согласно приложениям 1-7;
оклады по воинским званиям военнослужащих (кроме военнослужащих, проходящих военную службу по призыву), а также военнослужащих, проходящих военную службу по контракту, и доплаты по специальным званиям лиц рядового и начальствующего состава органов Государственного следственного комитета и органов внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 8.
2.Признать утратившим силу пункт 1 Указа Президента Республики
Казахстан от 29 января 1996 г. N 2844 "Об окладах денежного
содержания военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава
органов Государственного следственного комитета и органов
внутренних дел".
Президент
Республики Казахстан
Приложение 1
к Указу  Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 1996 г N 3260
Должностные оклады
лиц офицерского состава по основным типовым должностям
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование должности                  і Месячной должностной
і  оклад (в тенге)
і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1                           і           2
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
I. По войскам
Командующий видами войск                               6800
Первый заместитель Командующего                        6700
видом войск
Заместитель Командующего видом войск                   6650
Начальник отдела                                       6140
Старший офицер                                         5090
Офицер                                                 4500
Командир корпуса                                       6610
Командир дивизии                                       6140
Командир бригады                                       5670
Командир полка                                         5270
Командир батальона, дивизиона                          4500
Командир роты, батареи                                 4100
Командир взвода                                        3450
II. По Пограничным войскам
Начальник пограничного отряда                          6140
Начальник отделения пограничного отряда                4500
Старший офицер пограничного отряда                     4450
Офицер пограничного отряда                             3980
Комендант пограничной комендатуры                      4680
Начальник пограничной заставы                          4100
Заместитель начальника пограничной
заставы                                                3920
III. По Республиканской гвардии
Командующий Республиканской гвардии                    8070
Первый заместитель Командующего
Республиканской гвардией                               7900
Заместитель Командующего
Республиканской гвардией                               7840
Начальник отдела                                       7370
Начальник отделения                                    6380
Старший офицер                                         6080
Офицер                                                 5380
Командир полка                                         6320
Командир батальона                                     5380
Командир роты                                          4910
Командир взвода                                        4100
Приложение 2
к Указу  Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 1996 г N 3260
Должностные оклады
прапорщиков, мичманов, военнослужащих сверхсрочной
военной службы, а также военнослужащих, проходящих
военную службу по контракту на воинских должностях,
замещаемых солдатами, матросами, сержантами,
старшинами, прапорщиками, мичманами
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Тарифный разряд         і  Месячный должностной оклад
і          (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

I                                1360-1510
II                               1510-1680
III                              1680-1810
IY                               1810-2110
Y                                2110-2250
YI                               2250-2570
YII                              2570-2800
YIII                             2800-3000
IХ                               3000-3220
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3260 Жарлығына
3 қосымша
Республикалық ұланның мерзiмiнен тыс әскери
қызметтегi прапорщиктерiнiң, әскери қызметшiлерiнiң,
сондай-ақ солдаттары, сержанттары, старшиналары,
прапорщиктерi атқаратын әскери лауазымдарда контракт
бойынша әскери қызмет өткерiп жүрген әскери
қызметшiлерiнiң
Лауазымдық жалақысы
___________________________________________________________________
Тарифтiк разряды                |  Айлық лауазымдық жалақы
|        (теңгемен)
___________________________________________________________________
I                                1770-1970
II                               1970-2190
III                              2190-2350
IY                               2350-2740
Y                                2740-2930
YI                               2930-3350
YII                              3350-3640
YIII                             3640-3900
IХ                               3900-4180
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3260 Жарлығына
4 қосымша
Әскери-оқу орындары мен әскери бөлiмдер
курсанттарының
Лауазымдық жалақысы
___________________________________________________________________
Санаты                                 |Айлық лауазымдық жалақы
|     (теңгемен)
___________________________________________________________________
1. Оқуға қабылданар алдында мiндеттi әскери
мерзiмдi қызметте тұрмаған адамдардың
қатарындағы курсанттар:
жоғары әскери оқу орындарында:
бiрiншi және екiншi курстарда                     790
үшiншi және одан кейiнгi курстарда                1330
орта әскери оқу орындарында:
бiрiншi және екiншi курстарда                     650
үшiншi және одан кейiнгi курстарда                1120
2. Мiндеттi әскери мерзiмдi қызметке шақырудан
кейiн тiкелей оқуға қабылданған адамдардың
қатарындағы курсанттар:
техниктер, прапорщиктер мектебiнде                570
әскери оқу бөлiмдерi мен бөлiмшелерде             430
3. Мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлер      Әскери бөлiмдердегi
қатарындағы курсанттар (2 пунктте көрсетiлген  соңғы штаттық
курсанттардан басқасы)                         лауазымдар бойынша,
бiрақ 1-және
2-тармақтарда
көзделген жалақылардан
кем емес

I                                  1360-1510
II                                 1510-1680
III                                1680-1810
IV                                 1810-2110
V                                  2110-2250
VI                                 2250-2570
VII                                2570-2800
VIII                               2800-3000
IX                                 3000-3220
Приложение 3
к Указу  Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 1996 г N 3260
Должностные оклады
прапорщиков, военнослужащих сверхсрочной военной
службы, а также военнослужащих, проходящих военную
службу по контракту на воинских должностях,
замещаемых солдатами, сержантами, старшинами,
прапорщиками Республиканской гвардии
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Тарифный разряд         і  Месячный должностной оклад
і          (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
I                                  1770-1970
II                                 1970-2190
III                                2190-2350
IV                                 2350-2740
V                                  2740-2930
VI                                 2930-3350
VII                                3350-3640
VIII                               3640-3900
IX                                 3900-4180
Приложение 4
к Указу  Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 1996 г N 3260
Должностные оклады
курсантов военно-учебных заведений и воинских частей
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Категория                     і  Месячный должностной оклад
і          (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Курсанты из числа лиц, не
состоявших на действительной
срочной военной службе перед
зачислением на обучение:
в высшие военно-учебные заведения:
на первый и второй курсы                    790
на третий и последующие курсы              1330
в средние военно-учебные заведения:
на первый и второй курсы                    650
на третий и последующие курсы              1120
2. Курсанты из числа лиц, зачисленных
на обучение непосредственно после
призыва на действительную срочную
военную службу:
в школы техников, прапорщиков               570
в учебные воинские части и
подразделения                               430
3. Курсанты из числа военнослужащих    по последним штатным
срочной военной службы (кроме       должностям в воинских
курсантов, указанных в пункте 2)    частях, но не менее окладов,
предусмотренных пунктами
1 и 2 настоящего приложения

4. Офицерлiк атағы жоқ және казармалық
жағдайда ұсталмайтын жоғары әскери оқу
орындарының тыңдаушылары                              2620
5. Суворовшылар, нахимовшылар, әскери-музыка
училищелерi мен әскери бөлiмдерде
тәрбиеленушiлер                                       430
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3260 Жарлығына
5 қосымша
Мерзiмдi әскери қызметтегi әскери қызметшiлердiң
Лауазымдық жалақысы
___________________________________________________________________
Тарифтiк разряды                |  Айлық лауазымдық жалақы
|        (теңгемен)
___________________________________________________________________
I                                380
II                               470
III                              530
IY                               600
Y                                660
YI                               740
Ескерту. Офицерлiк құрамның лауазымына тағайындалған мерзiмдi
әскери қызметтегi әскери қызметшiлерге жалақы бiрiншi
тарифтiк разряд бойынша прапорщиктерге, мичмандарға
және мерзiмiнен тыс әскери қызметтегi әскери
қызметшiлерге көзделген ең төменгi лауазымдық
жалақының мөлшерi деңгейiнде төленедi.
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3260 Жарлығына
6 қосымша
Республикалық ұланның мерзiмдi әскери қызметтегi
әскери қызметшiлерiнiң
Лауазымдық жалақысы
___________________________________________________________________
Тарифтiк разряды                |  Айлық лауазымдық жалақы
|        (теңгемен)
___________________________________________________________________
I                                760
II                               940
III                              1060
IY                               1200
Y                                1320
YI                               1480
Ескерту. Офицерлiк құрамның лауазымына тағайындалған мерзiмдi
әскери қызметтегi әскери қызметшiлерге бiрiншi
тарифтiк разряд бойынша прапорщиктерге, мичмандарға
және мерзiмiнен тыс әскери қызметтегi әскери
қызметшiлерге көзделген ең төменгi лауазымдық
жалақының мөлшерi деңгейiнде жалақы төленедi.
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3260 Жарлығына
7 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi
офицерлерiнiң, прапорщиктерiнiң жұмысшыларының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазым атауы                   |  Айлық лауазымдық жалақы
|        (теңгемен)
___________________________________________________________________
Қызмет бастығы                                  7720
Қызмет бастығының бiрiншi
орынбасары                                      7550
Қызмет бастығының орынбасары                    7490
Бөлiм, жұмылдыру бөлiмшесiнiң
бастығы; комендант                              7140
Бөлiм бастығының, коменданттың
орынбасары                                      7020
Жеке күзет, медициналық қамтамасыз
ету, техникалық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы; гараж бастығы                7000
Бөлiмше бастығының орынбасары                   6790
Жауынгерлiк және арнайы дайындық
тобының бастығы                                 6670
Хатшылықтың, техникалық қамтамасыз
ету тобының бастығы                             6610
Жеке және көшпелi күзеттiң, жедел
қамтамасыз ету, кадр, қаржы
шаруашылық бөлiмдерiнiң; көлiктi
пайдалану жөнiндегi, жеке
қауiпсiздiктi қамтамасыз ету                    6610
тобының аға офицерi; аға
кеңесшi-заңгер: негiзгi машинаның
аға жүргiзушiсi
Жауынгерлiк және арнайы дайындық
бойынша,
сапарларды қамтамасыз ету бөлiмiнiң,
техникалық қамтамасыз ету бөлiмiнiң
аға офицерi; комендатураның ауысым
бастығы; маман-дәрiгер; шаруашылық
бөлiмiнiң аға инженерi; жедел аға
уәкiл; жедел кезекшi; қаржы
бөлiмiнiң офицерi                               6200
Жеке күзеттiң, көшпелi күзеттiң, басқа
да басшылар күзетiнiң офицерi                   6140
Басқа да басшылар машиналарын, отбасы
машиналарын жүргiзушi                           6080
Комендатура, сапарларды қамтамасыз
ету бөлiмiнiң күзет офицерi; техникалық
қамтамасыз ету бөлiмiнiң, кадр
бөлiмiнiң, хатшылықтың офицерi, жедел
уәкiл, iлесiп жүру машинасын жүргiзушi          5730
Аға механик                                     4800
Механик; жедел жүргiзушi;

4. Слушатели высших военно-учебных
заведений, не имеющих офицерских
званий и не содержащихся на
казарменном положении                        2620
5. Суворовцы, нахимовцы, воспитанники
военно-музыкальных училищ и
воинских частей                               430
Приложение 5
к Указу  Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 1996 г N 3260
Должностные оклады
военнослужащих срочной военной службы
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Тарифный разряд         і  Месячный должностной оклад
і          (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
I                                  380
II                                 470
III                                530
IV                                 600
V                                  660
VI                                 740
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Примечание: Военнослужащим срочной военной службы, назначенным
на должности офицерского состава, выплачиваются
оклады на уровне минимального размера должностного
оклада, предусмотренного по первому тарифному
разряду для прапорщиков, мичманов и военнослужащих
сверхсрочной военной службы.
Приложение 6
к Указу  Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 1996 г N 3260
Должностные оклады
военнослужащих срочной военной службы
Республиканской гвардии
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Тарифный разряд         і  Месячный должностной оклад
і          (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
I                                  760
II                                 940
III                               1060
IV                                1200
V                                 1320
VI                                1480
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Примечание: Военнослужащим срочной военной службы, назначенным
на должности офицерского состава, выплачиваются
оклады на уровне минимального размера должностного
оклада, предусмотренного по первому тарифному
разряду для прапорщиков, мичманов и военнослужащих
сверхсрочной военной службы.
Приложение 7
к Указу  Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 1996 г N 3260
Должностные оклады
офицеров, прапорщиков, рабочих Службы охраны
Президента Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование должности            іМесячный должностной оклад
і         (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник Службы                                7720
Первый заместитель начальника Службы            7550
Заместитель начальника Службы                   7490
Начальник: отдела, мобилизационного
отделения; комендант                            7140
Заместитель: начальника отдела,
коменданта                                      7020
Начальник отделения: личной охраны,
медицинского обеспечения; отдела
технического обеспечения; начальник
гаража                                          7000
Заместитель начальника отделения                6790
Начальник группы боевой и специальной
подготовки                                      6670
Начальник: секретариата, группы
технического обеспечения                        6610
Старший офицер: личной или выездной
охраны, отделов оперативного обеспечения,
кадров, финансового, хозяйственного;
по эксплуатации транспорта, группы
обеспечения собственной безопасности;
старший юрисконсульт; старший водитель
основной машины                                 6610
Старший офицер: по боевой и специальной
подготовке, отдела обеспечения визитов,
отдела технического обеспечения; начальник
смены комендатуры; врач-специалист;
старший инженер хозяйственного отдела;
старший оперуполномоченный; оперативный
дежурный; офицер финансового отдела             6200
Офицер: личной охраны, выездной охраны,
охраны других руководителей                     6140
Водитель: машины других руководителей;
машины семьи                                    6080
Офицер охраны: комендатуры, отдела
обеспечения визитов, офицер: отдела
технического обеспечения, отдела кадров,
секретариата, оперуполномоченный;
водитель машины сопровождения                   5730
Старший механик                                 4800
Механик; оперативный водитель;

1-санаттағы күзет қызметкерi                    4620
2-санаттағы күзет қызметкерi                    4390
3-санаттағы күзет қызметкерi                    4150
Ағаш ұстасы, электрик, сантехник                2630
Аула тазалаушы                                   1400
Қызметтiк үй-жайларды тазалаушы                 1290
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3260 Жарлығына
8 қосымша
Әскери қызметшiлердiң (шақыру бойынша әскери қызметiн
өткерiп жүрген әскери қызметшiлерден басқа), сондай-ақ
контракт бойынша әскери қызметiн өткерiп жүрген әскери
қызметшiлердiң әскери атақтары бойынша жалақылары және
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi
органдары мен iшкi iстер органдарының қатардағы және
басшы құрамдағы адамдарының арнаулы атақтары бойынша
қосымша ақылары
___________________________________________________________________
Әскери атақ                           |Әскери       | Арнаулы
|атақтары     |атақтарына
|бойынша айлық|төленетiн
|жалақы       |қосымша ақы
____________________________________________________________________
Қатардағы жауынгер, матрос                      1500       1200
Ефрейтор, аға матрос                            1520       1220
Кiшi сержант, II статьялы старшина              1540       1240
Сержант, 1 статьялы старшина                    1580       1280
Аға сержант, бас старшина                       1600       1300
Старшина, бас кеме старшинасы                   1620       1320
Прапорщик, мичман                               1720       1420
Аға прапорщик, аға мичман                       1780       1480
Кiшi лейтенант                                  1860       1560
Лейтенант                                       1980       1680
Аға лейтенант                                   2100       1800
Капитан, III дәрежелi капитан                   2200       1900
Майор, III дәрежелi капитан                     2320       2020
Подполковник, II дәрежелi капитан               2400       2100
Полковник, I дәрежелi капитан                   2520       2220
Генерал-майор, контр-адмирал                    2680       2380
Генерал-лейтенант, вице-адмирал                 2680       2560
Генерал-полковник, адмирал                      3000       2700
Армия генералы, флот адмиралы                   3180       2880
Ескерту. Республикалық ұланда контракт бойынша әскери қызметiн өткерiп жүрген офицерлiк құрамдағы адамдар, прапорщиктер, солдаттар, сержанттар мен старшиналар үшiн әскери атақтары бойынша жалақылары, әскери атақтар бойынша белгiленген жалақылардан 10 процент жоғары болып белгiленедi.

сотрудник охраны 1 категории                    4620
Сотрудник охраны 2 категории                    4390
Сотрудник охраны 3 категории                    4150
Столяр, электрик, сантехник                     2630
Уборщик территории                              1400
Уборщик служебных помещений                     1290
Приложение 8
к Указу  Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 1996 г N 3260
Должностные оклады
по воинским званиям военнослужащих (кроме
военнослужащих, проходящих военную службу по призыву),
а также военнослужащих, проходящих военную службу по
контракту, и доплаты по специальным званиям лиц рядового
и начальствующего состава органов Государственного
следственного комитета и органов внутренних дел
Республики Казахстан
(в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Воинское звание                 іМесячный окладіМесячная
іпо воинским   ідоплата за
ізваниям       іспециальные
і              ізвания
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Рядовой, матрос                            1500         1200
Ефрейтор, старший матрос                   1520         1220
Младший сержант, старшина II статьи        1540         1240
Сержант, старшина I статьи                 1580         1280
Старший сержант, главный старшина          1600         1300
Старшина, главный корабельный старшина     1620         1320
Прапорщик, мичман                          1720         1420
Старший прапорщик, старший мичман          1780         1480
Младший лейтенант                          1860         1560
Лейтенант                                  1980         1680
Старший лейтенант                          2100         1800
Капитан, капитан-лейтенант                 2200         1900
Майор, капитан III ранга                   2320         2020
Подполковник, капитан II ранга             2400         2100
Полковник, капитан I ранга                 2520         2220
Генерал-майор, контр-адмирал               2680         2380
Генерал-лейтенант, вице-адмирал            2860         2560
Генерал-полковник, адмирал                 3000         2700
Генерал армии, адмирал флота               3180         2880
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Примечание: Оклады по воинскому званию для лиц офицерского
состава, прапорщиков, солдат, сержантов и старшин,
проходящих военную службу по контракту в
Республиканской гвардии, устанавливаются на 10
процентов выше установленных окладов по воинским
званиям.