"Қазақстан Республикасынан тауарларды экспортқа шығару тәртiбiн оңайлату және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 желтоқсандағы N 1492 қаулысының 4 тармағының 4-шi абзацы мен 8 тармақтың күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 3309
Қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасынан тауарларды экспортқа шығару тәртiбiн оңайлату және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 желтоқсандағы N 1492 қаулысының 4 тармағының 4-шi абзацы мен 8 тармақтың күшi жойылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отмене действия абзаца четвертого пункта 4 и пункта 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 1492 "Об упрощении порядка экспорта товаров из Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 3309
Постановляю:
1. Отменить действие абзаца четвертого пункта 4 и пункта 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 1492 "Об упрощении порядка экспорта товаров из Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан